czwartek, 25 stycznia 2018

KSIĄŻKI MIESIĄCA STYCZEŃ-LUTY
Książka dla rodzicówPo latach Danuta Wałęsa przerywa milczenie!
W bardzo osobistej książce "Marzenia i tajemnice" była pierwsza dama opowiada o swoim życiu u boku Lecha Wałęsy, o rodzinie i miłości, a także o przemianach politycznych.
Z kart książki wyłania się dzielna, poszukująca miłości i rodzinnego szczęścia kobieta, którą życie postawiło w samym centrum historycznych wydarzeń. Zajęta domem i gromadką dzieci, często nieludzko zmęczona Danuta, pod nieobecność męża tworzącego "Solidarność", była opoką całej rodziny.
Czytając wspomnienie Danuty Wałęsy, śledzimy nie tylko losy licznej rodziny mieszkającej w gdańskim blokowisku, ale również fragment wielkiej historii Polski widziany oczami byłej pierwszej damy.


Książka dla dzieci z klas I-III


Basi rodzi się braciszek i okazuje się, że rodzice mają dla niej mniej czasu niż dawniej. A to Basi się zdecydowanie nie podoba….


Książka dla dzieci z klas IV-VI
Nigdy nie miałem psa, nie wiedziałem więc, jak to jest. Kiedy jednak zobaczyłem wesoły pysk Elfa na zdjęciu – zakochałem się w nim od pierwszej chwili! Okazało się, że pies to mnóstwo czułości, przezabawnych sytuacji i miłość na całe życie! Oraz kilka niezłych przygód. Zresztą, sami przeczytajcie!Książka dla uczniów klas VII i gimnazjum


Ars Dragonia

Szesnastoletni Sebastian Pitt przybywa do Poznania na pogrzeb dziadka, który umarł w niewyjaśnionych okolicznościach. Chłopak próbuje się odnaleźć w nieznanym sobie otoczeniu. Nie ułatwia mu tego ojciec, z którym nigdy nie łączyły go dobre stosunki. W dodatku okazuje się, że to wcale nie Robert Pitt powiadomił syna o śmierci dziadka. Komu zależało na tym, by chłopak pojawił się w mieście właśnie teraz? Może tajemniczej Lunie, ratującej go z opresji? Albo podejrzanemu mężczyźnie, który zostawia po sobie ślady dziwnej, zielonej mazi?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza